29 Mart 2013

Finansbank Ödediğim Krediye Kesinti Yaparak Faiz Aldı!

Taksitlendirilmiş KMH'nin 2 Ocak 2013 tarihinde yapılması gereken 65 TL'lik son ödemesini 31 Aralık 2012 tarihinde yapmama rağmen, 2 dönemdir kesmedikleri hesap işletim ücretini keserek kredi taksidi için faiz işletmişler. Şubat başında arayarak gecikme olduğunu, sonra tekrar arayarak 95 TL ödeme yapmamı söylediler.

Görüşmelerimizde 40 TL'lik hesap işletim ücretini ödeyeceğimi ancak faiz işletilmiş kredi borcunu ödemeyi kabul etmediğimi beyan ettim. Konunun çözümü ile ilgili en son şubeye yönlendirdiler, izin alıp gittiğimde bir şey yapamayacaklarını söylediler. Zamanından önce ödediğim kredi borcuma işletilmiş faizin iptal edilmesini talep ediyorum. Hesap işletim ücretini ödemeye hazırım.

Fözlem 222 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön