28 Ocak 2014

Finansbank Ne Zaman Kart Borcumu Yatıracak Olsam ATM Arızalı!

Finansbank kredi kartımın borcunu ATM'den ne zaman ödemeye kalksam, sistemsel arıza nedeniyle ödeme yapamamaktayım. Her ay yaşanan bu durum nedeniyle kredi kartı borcuma kısa süreli de olsa faiz işlemektedir. Bu durumun artık iyi niyetli olmadığını düşünmeye başlamaktayım.

Bir bankanın müşteriyi bu şekilde mağdur edebilmesi hem hukuka hem de ahlaka aykırı bir durumdur. Kredi kartı borcumu ödeyemediğimden en kısa sürede kartımı iptal ettireceğim!

Erdal 94 Okunma

Cevaplar

  • Erdal 08 Şubat 2014

    Banka tarafından sabahın çok erken bir saatinde arandım ve uyumakta olduğumdan görüşme gerçekleşmedi. Daha sonra ise arama yapılmamıştır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön