Finansbank Ne Zaman Kart Borcumu Yatıracak Olsam ATM Arızalı!

Erdal S. |

Finansbank kredi kartımın borcunu ATM'den ne zaman ödemeye kalksam, sistemsel arıza nedeniyle ödeme yapamamaktayım. Her ay yaşanan bu durum nedeniyle kredi kartı borcuma kısa süreli de olsa faiz işlemektedir. Bu durumun artık iyi niyetli olmadığını düşünmeye başlamaktayım.

Bir bankanın müşteriyi bu şekilde mağdur edebilmesi hem hukuka hem de ahlaka aykırı bir durumdur. Kredi kartı borcumu ödeyemediğimden en kısa sürede kartımı iptal ettireceğim!

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal S.
  08 Şubat
  16:31

  Banka tarafından sabahın çok erken bir saatinde arandım ve uyumakta olduğumdan görüşme gerçekleşmedi. Daha sonra ise arama yapılmamıştır.

 • 28 Ocak
  11:57

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.