Finansbank Müşterilerini Mağdur Ediyor!

Oğuzhan S. |

Finansbank'tan zamanında kredi çektim, uzun süredir de ödüyorum. Kendileri bana hesap açmışlar, imzalattıkları evraklara istinaden. Ne hesap numarası bilirim ne kullanırım. Hesap işletim ücretini aksatmadan bana borç olarak yazmayı da ihmal etmemişler.

Şimdi kredimin taksitini ödemek istediğimde önce hesap işletim ücretlerini öde sonra kredi taksitini tahsil ederiz diyorlar. Beni kredi notumun bozulması ile tehdit edip paramı kabul etmiyorlar.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan S.
  11 Şubat
  17:07

  Eminim bilgi vericeksiniz. Şimdiye kadar şubenizde görüştüğüm müşteri temsilcisi, banka şikayet hattınızdaki görüştüğüm kişi sizin personeliniz değildi öyle mi?

 • 11 Şubat
  17:02

  Müşterimiz Sn Oğuzhan S. 'in iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.