28 Mart 2013

Finansbank Müşteri Temsilcisine Davranışından Şikayetçiyim!

2. 250 olan kredi kartımın limitini ihtiyaç kredisi çektiğim için kendime alışveriş konusunda güvenmediğim için 500 TL limit olmasının daha uygun olacağını düşünerek bankayı aradım. Bu limiti 10 ay sonra tekrar arttıracaktım. Ayrıca toplam borcumun tamamını da yatıracağımı söyledim.

Müşteri temsilcisi bayan arkadaşımız yapamayacağını söyledi. tüm problemimi hallettiğim Finansbank ile uzun zamandır memnundum ve o anki aldığım ters yanıtla kartımı iptal ettim. Aklımda iptal etme gibi düşüncem yoktu sadece müşteri temsilcisinin bilgisizliği, bana cevap veremediği, mantıklı açıklama yapamadığı için iptal ettirdim. Limitimi arttırınca sıkıntı yok, düşürünce sıkıntı yarattılar!

Esin 33 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön