03 Mayıs 2013

Finansbank Müşteri Temsilcisine Bağlanma Ücreti!

Kartımı daha önce kapattırmıştım ve kartı imha etmiştim sonradan yıllık cardfinans kart ücreti olarak 55 tl borç ödemek zorunda kaldım kart borcumu ödemek için kart numarası gerektiği için ve net ne kadar tutar yatırmam gerektiğini öğrenmek amacıyla müşteri hizmetlerini aradım hiç bir menüden müşteri temsilcisine bağlanamadım toplam 66 dakika uğraştım ve telefonu kapatıp tekrar arayarak kayıp çalıntı servisine bağlandım ve 20 tl işlem ücreti ödemem gerektiğini ilettiler ben bu Finansbankdan kurtulmak için toplam 150 tl para ödedim ve hala para almaya çalışıyorlar buda yetmezmiş gibi ne zaman müşteri hizmetlerini aradıysam artık müşterileri olmadığım için daha sert davranıyorlar.

Burak 165 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 06/05/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Burak05 Mayıs 2013

    henüz çözüm için dönüş yapılmadı

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön