12 Eylül 2013

Finansbank Müşteri Temsilcisine Bağlanamadım!

Bankanın canlı müşteri hizmetlerine bağlantı yok. Sadece şu numaraya bas ifadesi tekrarlıyor, insanın sabrını deniyor. Lütfen canlı bir kişi arama yapsın. Finansbank'tan şikayetçiyim.

Burak 44 Okunma

Cevaplar

  • Burak19 Mart 2015

    Sayın burak doğan; Bankamıza ulaşan talebinizin sonucunu iletmek için muhtelif tarihlerde telefonlarınızdan sizi aradık ancak ulaşamadık. Bilgi için 0850 222 2 900 numaralı Sizi Dinliyoruz Hattı'mızı arayabilir, talebinizin sonucunu öğrenebilirsiniz. Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, finansbank A. ş. Telefon: 0850 222 2 900 Not: Bu e-posta adresine mail gönderilemeyecek olması nedeni ile lütfen yanıtlamayınız. Soru ve taleplerinizi 0850 222 2 900’u arayarak veya www.finansbank.com.tr’deki Sizi Dinliyoruz sayfasından bizlere iletebilirsiniz Bankadan gelen mesaj, konu hakkında telefon ile aranmadım bu otomatik atılmış bir yalandan öte değildir.

  • Burak18 Kasım 2014

    Halen aynı tavır sergileniyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön