Finansbank Müşteri Temsilcisi Kaba Davrandı!

Tamer A. |

31/12/2013 saat 10:45 civarı kayıtlı numaram ile fatura talimatım olduğu halde hesap işletim ücreti kesilmesi konusuyla ilgili müşteri temsilcisiyle görüşmem başlamış olup yaklaşık 17 dakika sürmüş ve hep benim söylemiş olduğum sorunlarım dışında farklı talepler oluşturup benden onay istemiş, bende bana okuyun dinleyeyim dediğim halde bana karşı hep kaba davranan müşteri temsilcinizden şikayetçiyim.

Beni başka müşteri temsilcisine aktarın sizinle anlaşamıyorum dedim ve beni bilerek başka menüye aktardı. Böyle çalışanlar Finansbank'ın kalitesini düşürür kesinlikle şuandan itibaren BDDK' ya bu durumu iletip hesabım kredi kartım ve kredimi kapatacağım ve asla bu bankayla çalışmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Aralık
  13:50

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.