31 Aralık 2013

Finansbank Müşteri Temsilcisi Kaba Davrandı!

31/12/2013 saat 10:45 civarı kayıtlı numaram ile fatura talimatım olduğu halde hesap işletim ücreti kesilmesi konusuyla ilgili müşteri temsilcisiyle görüşmem başlamış olup yaklaşık 17 dakika sürmüş ve hep benim söylemiş olduğum sorunlarım dışında farklı talepler oluşturup benden onay istemiş, bende bana okuyun dinleyeyim dediğim halde bana karşı hep kaba davranan müşteri temsilcinizden şikayetçiyim.

Beni başka müşteri temsilcisine aktarın sizinle anlaşamıyorum dedim ve beni bilerek başka menüye aktardı. Böyle çalışanlar Finansbank'ın kalitesini düşürür kesinlikle şuandan itibaren BDDK' ya bu durumu iletip hesabım kredi kartım ve kredimi kapatacağım ve asla bu bankayla çalışmayacağım.

Tamer 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön