07 Ekim 2013

Finansbank Müşteri Temsilcilerinin Üslubundan Rahatsız Oldum!

Finansbank fix card sahibiyim. 04/10/13 tarihinde bankaların sahip olduğu kampanyalar için bankanın müşteri temsilcisi tarafından arandım check-up uygulaması başlatmışlar. Son derece kaba ve de küçük düşürücü şekilde bir kişiyle görüştüm. Zorla uygulamayı kabul etmemi ister gibiydi. İhtiyacım yok deyip kibarca telefonu kapatmak istiyordum ama bu şahıs bana o kadar lafın üstüne kapatırken teli keşke sizi referans seçmeselerdi diyerek yerleştirme yapıp telefonu kapattı.

Amacı neydi beyefendinin acaba? Ben mi istedim referans seçilmeyi arkadaşım sanki? Seçmeyin o zaman milletin işi gücü yok zorla birşeyler yüklemek istiyorlar insanlara. Böyle lafını bilmez kişileride lütfen müşteri temsilcisi yapmayın!

Aygül 98 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön