28 Şubat 2013

Finansbank Müşteri Talimatını Dikkate Almadan Kiralık Kasa Aidatı Tahsilatı!

Finansbank tan 2011 yılında kiraladığım ortak kullanımlı kasadan 2012 temmuz ayı itibarı ile talimat vererek feragat ettim.Kasa talimatları gereği bunların karşı tarafa bildirilmesi ve kasanın kapatılması gerekiyordu.Verdiğim talimatta talimatı verdiğim tarih itibarı ile doğacak hiç bir alacak ve borcu kabul etmediğimi yazılı olarak bildirmeme ve şubenin de bu talimatı teslim almasına rağmen 27,02,2013 tarihi itibarı ile hesabımdan 200+10 TL aidat kesildi.Banka üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmemiştir.

Perihan 109 Okunma

Cevaplar

  • Perihan 28 Şubat 2013

    Şikayetimi 27/02/2013 günü hem Bankanız sitenizden hemde şikayetim var sayfanızdan bankanıza yaptım Talimat gereği bankanızca şikayetlere 2 iş günü içinde yanıt verildiğini bilmekteyim. BDDK ya göndermek üzerede gerekli talimat ve belgeleri de şikayetime gelen yanıttan sonra BDDK tarafına ayrıca yönlendireceğim. İşlem talimatlarının ve müşteri talimatının dikkate alınmadığı bir işlemde haberim olmadan 210 TL gibi bir rakamın kesilmesi dün yapmam gereken ödemlerim de sorun yaratmıştır. Bu şekilde mağdur edilmemin affedilir tarafı yoktur.

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön