20 Mart 2013

Finansbank Müşteri Hizmetlerini Aramak Ücretli!

Evet Finansbank'ın garip telefon bankacılığı menüsü aynen bunu söyledi. Tabi şöyle düzelteyim: menü öyle tasarlanmış ki kart ekstrem de yer alan detayları görüşebileceğim canlı bir müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün değil.

Kayıp çalıntı bildirim menüsünden ulaşmaya çalıştığınızda ise 'eğer buradan başka bir işlem yapmaya çalışırsanız kredi kartınıza ya da hesabınıza 20 TL masraf yansıtacağız' anonsunu alıyorsunuz.Pardon ama ben müşteriyim telefonda self-servis menüleri arasında zamanımı almaya hakkınız yok.

Ahmet 1.266 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Yenilenen Sesli Yanıt Sistemimiz sayesinde bankamız müşterisiyseniz, sizi hemen tanıyıp, çok daha hızlı hizmet verebiliriz. Sadece Finansbank Telefon Bankacılığı’nda olan arayana özel işlem sunma özelliği sayesinde Sesli Yanıt Sistemi’miz almak istediğiniz bilgileri siz sormadan verir, ulaşmak istediğiniz menüyü tahmin ederek yönlendirir ve size zaman kazandırır. Ek olarak belirtmek isteriz ki ; Finansbank olarak Telefon Bankacılığı hizmetlerimizi sürekli gözden geçirmekte ve iyileştirmek üzere sürekli teknolojik yatırımları yapmaktayız. Ayrıca, sesli yanıt sisteminden işlem yapamayan müşterilerimiz için 7/24 faaliyetlerini sürdüren müşteri temsilcilerimiz de mevcuttur. Müşteri numaranızı veya kart numaranızı tuşlamanız sistemin sizi tanımasını ve size en uygun hizmeti verecek müşteri temsilcisine bağlanmanızı sağlayacaktır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön