29 Ocak 2014

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Finansbank müşteri hizmetlerini aradım kart başvurumu öğreneceğim ıban numaram acil lazım bugün son günü onlara da başvuru yaparken söyledim. Çarşamba günü 08502220900 numarayı arayın dediler. Arıyorum 45 dakikadır telefondayım ama müşteri temsilcisine bağlanamadım var mı böyle bir şey ya müşteri değilsiniz deyip duruyor, sürekli atıyorlar telefondan nasıl bir şeydir anlamadım ya sinirden deli olmak üzereyim.

Tuğba 59 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Tuğba29 Ocak 2014

    ORDAN DA İLETTİM CEVAP FİLAN GELMEDİ

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön