13 Şubat 2013

Finansbank Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum!

Yaklaşık 1 haftadır Finansbank'ın müşteri hizmetlerine ve sizi dinliyoruz telefon numarasına maalesef ulaşamıyorum. Her seferinde bir üst menüye taşıyor, tc kimlik no veya cep telefonu numaramı doğru girmeme rağmen hatalı tuşlama yaptınız diyor. Asıl şikayetim ise herhangi bir kart başvurum olmamasına rağmen, cep telefonuma nakit banka kartınız kuryeye verilmiştir diye mesaj geldi.

Kart başvurusu yapmadığım halde nasıl olurda kart gönderilir, bu kart nereye gönderildi ( tarafıma ulaşan bir kartta olmadı.) bunlar hakkında bir türlü bilgi alamıyorum. Bu kadar kötü bir müşteri hizmetleri desteği görmedim. Şikayeti finansbankın internet sitesinden göndermeme rağmen ordanda dönüş yapılmadı.

Gülümser 74 Okunma

Cevaplar

  • Gülümser13 Şubat 2013

    ''Sizi Dinliyoruz'' linkinden gönderdiğim şikayete de bir cevap alamadım henüz. Ayrıca sizi dinliyoruz telefon numarasında da aynı sorunları yaşıyorum hala. Anladım ki benim Finansbank'a ulaşabilme ihtimalim yok. Şuanda bankanın bana dönüş yapmasını bekliyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön