Finansbank Müşteri Hizmetlerindeki Bayanın Üslubu Rahatsız Edici!

Kerem İ. |

Gün içerisinde 216'lı numaradan aranarak kredi kartı ekstrelerim hakkında tabiri caizse "sözlü sorgulamaya" maruz kaldım. Yasal takip sürecine düşmemiş bir dosyanın (sadece bir ekstre dönemi gecikmede olan kart) hakkında ve hatta ikinci gelen ekstrenin son ödeme tarihine henüz beş gün daha varken; borcunuzu ne zaman ödeyeceksiniz tarzında yaklaşımda bulunan S** arkadaşımızı da buradan yetkili mercilere üzülerek bildirmek zorundayım.

Bayanın tutumunu gözlemlediğimde sanki o ev sahibi, ben ise kiracı. Adeta bana ne zaman kiranı ödeyeceksin diye soran bir eda vardı. Seneler boyu borcuna sadık kalmış ve ödediği faiz ile Finansbank'ı kalkındırmış vatandaş(lar)a karşı yaklaşımınızı düzeltmelisiniz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ocak
  12:10

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.