27 Mart 2013

Finansbank Müşteri Hizmetleri Yetersizliği!

Yaklaşık 10 gün önce card finans almak için Finansbank a başvurdum, başvurudan 2 gün sonra müşteri hizmetlerinden arayıp kişisel bilgilerimi aldılar eksiksiz vaziyette tamamladık ve belirli süre sonra cep telefonuma gelen mesajda kredi kartımın onaylanmadığını gördüm, İzmir'in en büyük firmalarından birinde bilgi işlem yetkilisi olarak çalışıyorum gelir düzeyim yüksek, + hiç bir bankadan kredi kartı almadım borcum vs yok neden onaylanmadığını anlamadım.

Gelelim sorunuma Finansbank müşteri hizmetlerini 17 kez aramama rağmen hiç bir şekilde müşteri hizmetleri yetkilisine ulaşamadım bu nasıl bir eksikliktir ? O menüden o menüye atıyor, müşteri hizmetlerinle görüşmek istiyorum!

Serkan 61 Okunma

Cevaplar

  • Serkan16 Nisan 2013

    Şikayetim Üzerine 2 Kez Aradılar 2 Sindede Hep Aynı Yanıt ! Bankamızın Kriterlerine uygun değilsiniz, bu Kart Herkesin elinde var ! Yaklaşık 1 Hafta Önce Garanti Bankasına Başvurup Garanti Bonus Card Sahibi Oldum Kartım Onaylandı ve Şuan Gönderim Sürecinde! Çevremde bir çok FinansCard Kullanıcısı var ve tüm yakınlarıma Finansbank ile çalışmamaları için tavsiyelerde bulunacağım, Nasıl olurda başka bir bankanın onayladığı kartı koskoca Finansbank onaylamaz anlamadım ? Harcım yok Borcum yok Dünyanın En büyük Firmalarından biri olan Samsung'un Ege Bölge Disbirötörlüğünde Bilgi İşlem Yetkilisiyim ! Finansbank gibi büyük bir oluşuma böyle bir durumu yakıştıramadım !

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön