06 Aralık 2014

Finansbank Müşteri Hizmetleri Bilgilendirmesi.

3 Aralık çarşamba akşamı Finansbank diaolog üzerinden arandım. Müşteri temsilciniz ikna etmek amacıyla 1500 TL'lik limitim dahilinde 60 parapuanı verdiklerini iletti ama maalesef müşteri temsilciniz tarafından yanıltıldım. İknasında 1500 limit verildiğini açıkça beyan etmiştir.

05/12/2014 cuma akşamı internet üzerinden yaptığım alış verişimde 375 TL'lik limitim olduğunu öğrendim. Çok teşekkür ederim gayet güzel yanlışlar dahilinde yanıltıldım. Borcu yoktur yazısı istediğimde benden 0,80 kuruş talep eden bankayla (basitliğinizi çok güzel belli ediyorsunuz) devam etmem hayatta. Acil hatanızı düzeltiniz.

Kadriye 363 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön