26 Nisan 2016

Finansbank Müşteri Bilgilerini Başkalarına Veriyor!

Tekirdağ Finansbank Çarşı şubesi benim bilgilerimi benim haberim olmadan soruluyor ve bilgi veriliyor. Daha açık yazamıyorum ama işte kredisi ve kartları var gibi. Benim ekonomik özgürlüğüm ve finansal bilgilerimin eşim dahi olsa bir başkasına bilgi verilmesini kabul etmiyorum.

Bu sebeple bu durum giderilemeyeceğinden gerekli yasal sürecin başlaması için başvurularım olacaktır. Hani belki hatırı sayılır müşteri diye başlarının gizli tutulması gereken bilgiler aktarılmaz. Ayrıca hangi hakla yapılıyor anlamadım o zaman herkes canı istediğinin durumunu gitsin bankadan öğrensin.

Melissa 67 Okunma

Cevaplar

  • Melissa 31 Mayıs 2016

    "Müşterimizin paylaştığı bilgilerden kendisine ulaşılamamış, bu nedenle inceleme de yapılamamıştır. Derken aranmadım ki... .

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2016

    "Müşterimizin paylaştığı bilgilerden kendisine ulaşılamamış, bu nedenle inceleme de yapılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Nisan 2016

    Müşterimiz Sn Melissa Ç. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön