29 Ocak 2014

Finansbank Mükerrer DASK Sigorta Poliçesi Düzenlemiş!

Finansbank Çorlu şubeden kullanmış olduğum konut kredime ait DASK poliçesi mükerrer olarak düzenlenmiş, özel sigortacımdan yaptırmış olduğum güncel poliçem (24331*** ) 11,06,2014 bitiş tarihi olmasına rağmen ( Aksigorta ) 47 tl 23,01,2014'te 33601*** no'lu yeni mükerrer poliçe düzenlenmiştir. ( Sompo Japan )Var olan poliçe üzerine yeni poliçe yapılması hem poliçe hasarsızlık indirimini bozmakta hem de fahiş fiyatlıdır 96,80 tl.

Banka şubesine imza karşılığı belgeleri teslim edilmiş evrak yok sayılmış, banka hesabımdan usulsüzce tahsilat yapılmıştır. Hatalı olmasına rağmen banka başvurularımı dikkate almamış, hesabıma müdahale ederek para tahsil etmiştir.

Gürhan 325 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön