24 Ocak 2015

Finansbank Mükerrer Çekim Yaptı.

Daha önceki şikayet talebime geri dönüş yapıldı ancak ne yazık ki hala derdimi anlatamıyorum. Paramı almak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Erken kapama işleminizi yaptık diyorsunuz ancak 27/11/2014 tarihinde ödediğim yaklaşık olarak 980 TL ücreti tek bir ayda toplayarak tekrar ekstreme yansıtıyorsunuz.

Müşteri temsilcilerinizin hatta takım liderlerinizin tavırları kötü. Anlamakta güçlük çekip detay belirtebilecek kapasiteye sahip değiller ne yazık ki. Kural diye belirtip tarafınıza ödenen tutarı tekrar çekmek bir işleyiş olamaz. Son kez geri dönüp işleri tamamıyle halledin. Tüketici Haklarına başvurumu yaptım ama beni artık uğraştırmayın. Her yerden şikayetimi oluşturuyorum.

Seren 220 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön