26 Şubat 2013

Finansbank MTV Kampanyasından Parapuanım Yüklenmedi!

Finansbank'ın internet sitesinde MTV'yi bankaları aracılığıyla yaparsam 20 TL kazanacağımı belirten bir kampanya vardı. Ben de söz konusu tarihler arasında MTV'yi Finansbank internet sitesinden Finansbak kredi kartımla ödedim. Kampanya bitiminde parapuanım yatmadı.Bankaya itiraz ettim. İncelendi ve söz konusu kampanyanın ilk 50000 kişiyle sınırlı olduğu için kampanya dışı kaldığım söylendi.Oysa kampanya detaylarında böyle bir bilgi yoktu.Ayrıca öyle olsa bile benden 2 gün sonra kampanyaya dahil olan arkadaşıma para puanı yattı.Durumun incelenmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mehmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Nisan 2013

    Bankadan şu ana kadar herhangi bir dönüş olmadı.Herhalde en kısa süreleri 1.5 ay diye düşünmekteyim

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 25/02/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön