04 Nisan 2013

Finansbank Menülerde Kaybolmak!

Telefon bankacılığı ile menülerde döndüm durdum, her yere girdim fakat yine de işlemimi yapamadım. Şu anda borcum bulunmuyor. Hatta -8 TL olarak borcum görünüyor. Bankanıza güvenip alışverişe ta İstanbul'un öbür ucuna gittim. Kasada kartım 12 kodlu hatayı verdi. Bir sorun var evet, internetten ya da telefondan düzeltemedim.

Bir zahmet bir görevlinin el atması gerekiyor. Bir insana ulaşmak maalesef mümkün değil. Bizi telefonlara atmış ve kaçmışsınız. Ayrıca kartım mesela kapatıldı, olabilir, peki neden bana haber verilmiyor da ben saatlerce yol gidip alışveriş yapıp kasada rezil oluyorum? Beni rezil etmeye ve muhatap almamaya hakkınız var mı?

Kubilay 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön