18 Mart 2013

Finansbank Masraflarımın İadesini İstiyorum!

İstanbul Yargıtay 13. Hukuk Dairesi, yerel mahkemenin "bankanın kredi çeken tüketiciden kestiği dosya masrafı tutarının 'haksız şart' oluşturduğu gerekçesiyle geri ödenmesi" yönündeki kararını onadı. . Kararda, haksız şart tutarının tüketiciye bağlanamayacağı ve 4077 sayılı yasanın 6. maddesine dayanarak davalı bankanın komisyon ücreti talep edemeyeceği vurgulandı.

Sizin bankanız bu konulardan haberi var mı? Tekrardan hatırlatıyorum benden alınan dosya masrafı, yapılandırma masrafı, erken ödeme masrafları, ipotek kaldırma parasını yaklaşık olarak 4000 lira tarafıma geri ödenmesini talep ediyorum.

Serkan 78 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 30 Temmuz 2013

  sizden bu talebim le ilgili masrafları ödemeyeceğinize dair genel müdürlüğünüz tarafından belge istiyorum.

 • Serkan 30 Temmuz 2013

  kredi kartı istiyor musun diye ararlar ama dosya masraflarını ödememek için her türlü zoru koşuyorlar.Arkadaşım parasını aldı siz niye vermiyorsunuz.Bu yüzden müşteri kaybediyorsunuz.

 • Serkan 26 Temmuz 2013

  Finansbank genel müdürlüğününe dilekçe gönderdim yine olumsuz sonuç aldım.Şübenizden temin edeçekmişim tabiki üçretliymiş.Bu istediğim belgeler başka bir şubenizden aynı şekilde üçretli alamazmıyım.40 50 tl için neden beni uğraştırıyorsun sonucu olursa olsun sizi mahkemeye vericem.

 • Serkan 30 Haziran 2013

  2008 YILI MAYIS AYINDA FİNANSBANK NATAYOLU ŞUBESİ MAMAK/ANKARA BANKASINDAN KULANMIŞ OLDUĞUM DOSYA MASRAFLARI,YAPILANDIRMA MASRAFLARI,İHESAP İŞLETİM ÜÇRETİ VE İPOTEK KALDIRMA MASRAFLARININ BELGELERİNİ ADRESİME GÖNDERİLMESİNİ RİCA EDERİM.NOT YAKLAŞIK DÖRT BİN LİRA

 • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön