Finansbank Mağdur Etti.

Umut A. |

Finansbank benim finans banktan kredi kartım vardı bunun tüm borcunu müşteri temsilcisinden öğrenip veznede ödedim ve kartımı kapatırdım ve altı ay gibi bi süre sonra bana 64 tl gibi bi ücret geldi ve birde kulanmadığım ve hata şifresini bile hatırlamadığım banka kartı vebir yıl boyunca hesap işletim ücreti kesilmiş faiziyle 140 tl gibi bi rakama çıkmış ben bunu ödemek istemedim haksız olduğu için ve müşteri hizmetlerini aradım durumu anlatım hiç ilgilenmedi ve daha nezaman ödeyeceğimi sordu bende dedimki bu para haksız yere isteniyor ben bunu ödemeyeceğim hakimim arayacağım dedim ve haklınızı istediğiniz yerde arayın dedi bende bende ekstreleri aldım çankaya tüketici hakem heyetine başvurdum.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Kredi Kart Şifre İşlemleri Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 09 Ağustos
    17:40

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
    Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.