06 Ağustos 2014

Finansbank Mağdur Etti.

Finansbank Kartımdan bilgim dışında 3 defa farklı ülkelerden alışveriş yapılmış. Bunlardan 2sinde araba kiralama yapılmış diğerinde de uçak bileti satın alınmış.Bilgim dışında yapılmış olan bu işlemler sonucu kartımı iptal ettirip yeni kart çıkadım. Ancak yeni karta geçen borçlar arasında araba kiralama işlemleri hiç görünmezken;en pahalı tutar olan uçak bileti görülüyor.Bunun sebebini sabahtan beri yaptığım görüşmeler neticesinde anlayamadım. Benim kartımı kullanan kişi acaba pasaport bilgilerimi de mi kullanmış? Dİğer iki alışveriş neden yansımazken bu alışveriş yansıyor? bu sadece para ile ilgili değil benim kişisel bilgilerimle mi seyahat ettiler diye ben sormaktan bıktım.

Banu 1.686 Okunma

Cevaplar

  • Banu07 Ağustos 2014

    Halen neden 3. işlemin borç olarak ekstreme yansıdığı bilgisini benimle paylaşmadığınızı öğrenemedim. Konuyla ilgili savcılığa başvuracağım. Bankanın göre kredi kartı güvenliğini sağlamaktır.

  • Banu06 Ağustos 2014

    O kanalla da müşteri hizmetleri aracılığıyla da size ulaşmaya çalıştım ancak henüz bir gelişme yok. Soruma mantıklı bir cevap alabilirim diye düşünüyorum ancak hiçbir sonuç alamıyorum. Acil birileri bana süreci anlatsın istiyorum çünkü bankanızdaki müşteri temsilcilerinin hepsi bana ayrı bir bildirimde bulundu. Sizle yaptığım 5-6 görüşmenin lütfen kayıtlarını inceleyin. Hangi bilgi doğru birinin bana derhal açıklamasını istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön