20 Temmuz 2015

Finansbank Mağdur Edildim.

18.05.2015 tarihinde yanlış yaptığım MTV ödemesinin iptal edilmemesi ile ilgili olarak ödemenin 30 dk ardından müşteri hizmetleriyle, aynı gün şubeyle irtibata geçmiş olmama ve sonrasında 20-30 gün içinde defalarca müşteri hizmetleriyle görüşmeme şubeye çağrılmama rağmen olumlu bir sonuç alamadım.

Tüm bunca uğraşmanın zaman kaybının ve sinir harbinin sonucu" yeni düzenleme gereği MTV borçları iptal edilemiyor, üzgünüz yapabileceğimiz bir şey yok " şeklinde bir cevap oldu. Böyleyse neden bana aynı gün söylenmedi? Görüştüğüm onlarca müşteri Hizmetleri ve şube personeli bana bu tür ödemeler aynı gün içinde iptal edilebiliyor dedi? Mağduriyetimi lütfen gideriniz.

Yılmaz 380 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz05 Ağustos 2017

    Şikayetimin üzerinden 2 yıl geçti ne yazık ki olumlu netice alamadım. Ödediğim para boşa gitti.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. YILMAZ TAŞKIRAN'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön