14 Mayıs 2013

Finansbank Maaşını Taşıyana Vaad Ettiği 300 TL'yi Vermiyor!

Maaşını taşıyan emeklilere 300 tl. kampanyasından yararlanmak için 2013 mart ayında maaşımı Finansbank a taşıdım. Finansbank Çanakkale şubesinde maaş taşıma işlemlerimi yapan memur tarafından ilk maaşımı Finansbank'tan çektikten hemen sonra 300 tl. nin hesabıma yatırılacağı belirtilmişti. 2013 mayıs ayına ait maaşımı Finansbank'dan çektim.

Maaşımı çekeli 13 gün geçmiş olmasına rağmen 300 tl. yatırılmayınca durumu öğrenmek için 13 mayıs 2013 günü bankaya gittim. bankanın 300 tl. yi neden halen yatmadığını sorduğumda bu defa ikinci maaşı çektikten sonra 300 tl. nin yatırılacağı söylendi. Banka taahhüdüne sadık kalmamakta ve müşteriyi oyalamaktadır.

İsmail 170 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön