11 Haziran 2016

Finansbank Maaşımı Vermiyorlar...

İş yerim bu bankayla çalıştığı için mecburen maaşımı buradan almak zorundayım yoksa asla tercih etmem. İlk maaşımı almam gerekiyorken maaş kartımı göndermediler. İş yerimden izin alamıyorum sadece bankamatikten çekebilirim ama maaş kartımı verdiğim ev ya da iş adresime değil kendi şubelerine göndermişler bugün paramı çekmem gerektiği ve ihtiyacım olduğunu söylediğim halde kesinlikle yardımcı olmadılar. Ben müşterisini bu kadar mağdur eden bir banka daha görmedim zaten daha önce de kredi kartımdan yanıltılmama izin verdiler en yakın zamanda hukuki işlemleri de başlatacağım hiç şüpheleri olmasın!

Nurefşan 504 Okunma

Cevaplar

  • Nurefşan 15 Haziran 2016

    Başladığım işyerinde ne yazık li finansbankla çalışılıyor o kadar lanet bir banka ki yaklaşık üç haftadır göndermedikleri maaş kartlarımı iptal ettirdim adresime gelmesi için tekrar talep oluşturdum ama adresime gelen kart kapanmış olan kart bir önceki şikayetimde de belirttiğim gibi yasal yollardan peşinizi bırakmıcam!

  • Nurefşan 14 Haziran 2016

    Finansbank'ı Aradığımda ise muhatap olmak zorunda bırakıldığım müşteri temsilcileri kadar ters ukala insanlar görmedim gerçekten tebrik ederim seçilmiş kişiler adeta yardım etmemek için ellerinden geleni yapıyorlar bir de üstüne üstlük utanmadan adresime göndermediğiniz için iptal ettirdiğim maaş kartımı kapatıldıktan sonra gönderiyorsunuz insanlarla oyun oynuyorsunuz yazıklar olsun!

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Haziran 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön