Finansbank Maaş Müşterisiyim Bankamatik Kartım Gelmedi....

Fatih D. |

Dünya çapında bir firmanın İzmir şubesinde çalışıyorum. Finansbank ile Nisan'da maaş anlaşması yapıldı. Hesap açılması için zorunlu olduğu söylenerek zorla kredi kartı verdiler. Bankamatik kartlar 10 güne gelir denildi fakat 15 gün sonra şubeye uğradığımda henüz başvuru yapılmadığı söylendi. Sonra hesaplarımız açıldı ve 1 Haziran'da maaşlarımız yattı fakat kartlarımız gelmedi. Kartların Sabiha Gökçen Havalimanına gittiğini söylediler. Adres değiştirdik ve İzmir'e gelmesini sağladık. İzmir'de kartları kendileri gelip dağıtacağını söylemesine rağmen gelmediler ve bir çok arkadaşımız şubeden kartlarını kendileri aldı. Ben haftanın 5 iş günü gece çalışıyorum doğal olarak gündüzleri evde uyuyor oluyorum. Israrla her gün mesaj gönderip "gelip kartımı almamı, aksi takdirde imha edileceği" söyleniyor. Kartımı da alamıyorum. Çok sorun yaşadık. İmza toplayıp bankayı tekrar değiştirmek zorunda kalacağız.

Etiketler :

Banka Kartı Teslim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  09:31

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.