06 Nisan 2013

Finansbank Maaş Müşterisi Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Alınması!

Öğretmenim ve okulumuzun Finansbank la anlaşması bittiği için hesabımı kapattırmaya gittiğimde hesap işletim ücreti kesildiğini öğrendim. Ancak beraber gittiğimiz ve aynı okulda çalıştığımız bazı arkadaşlardan bu ücret kesilmedi. Onlar tek kuruş ödemeden hesaplarını kapattırırken benden kesinti yapıldı.

Onlar hesaplarında tek kuruş bırakmadılar benim suçum paramı bankalarında bırakmak mı. ayrıca bu kesintinin müdürümüze iade edildiğini öğrendim benim talebime olumsuz cevap geldi. kiminden kesip kimine iade edilip kimine red cevabı verilmesini anlamıyorum.maaş müşterisinden hesap işletim ücreti kesen ilk bu bankaya denk geldim. habersiz kesilen bu paranın iadesini istiyorum

Meryem 51 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön