13 Eylül 2013

Finansbank Maaş Kartımı Teslim Etmedi!

06.09.2013'de yazdığım şikayete rağmen maaş kartımı ulaştırmayı hala başaramadılar. Maaşımı alamadım ve yine mağdur oldum. Bu kartlar yurt dışında mı üretiliyor acaba. Kartın ulaşıp ulaşmadığını neden kontrol etmiyorlar acaba. Bu kadar zor mu kartı ulaştırmak. Kredi kartı verecekleri zaman saat başı arıyorlar ama. Ofisimdeki arkadaşlarımı sürekli arıyorlar. Demek ki zamanları ve ayıracak vakitleri var. Bu vaktin birazını da müşteri memnuniyetine ve sorunlarına ayırmalarını istiyorum. Bu gidişle 500 kişilik şirket Finansbank ile çalışmadan vazgeçecek. Herkes muzdarip durumdan.

Aysun 54 Okunma

Cevaplar

  • Aysun 17 Eylül 2013

    Evet Finansbank maaş kartım işyerime gelsin dedim. Eksi kartımı iptal ettirdim. Yeni hesap açtırdım. Buna rağmen aradılar çok şükür ama bu defada ; Şubemizden alabilirsiniz iş yerinize yollayamıyoruz. İşyerinize yollayacaksak iptal edeceğiz diyorlar. Nereye kadarrrrrrrrrrrrrrrrr.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön