Finansbank Maaş Kartımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Şeyma Ç. |

Finansbank maaş kartımızdan hesap işletim ücreti vb. kesilmeyecek dendiği halde iki kez kesinti oldu. Üstelik biri 7. ay diğeri 9. ayda, 9. aydan beri sürekli müşteri temsilcimize durum iletildi. Paralar hesaba geçecek diyor ama yıl 2014 oldu hala paralar iade edilmedi.

Tam 6 ay geçti oyalanıyoruz. Benim günlük ücretim 60 TL değilken neden ben bunu ödeyeyim. Kredi çekeceğim maaş hesabım sizde ama Finansbank bu şekilde ilgisiz devam ederse ben nasıl güvenip sizden kredi çekeyim ya da muhasebeciyim diğer çekecek olanlara sizi tavsiye edeyim?Lütfen hesaba iade edin paraları...

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyma Ç.
  29 Mart
  12:58

  aynı durumla tekrar karşılaşmam durumunda evet.

 • 08 Ocak
  09:38

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.