05 Nisan 2013

Finansbank Maaş Kartım Teslim Edilmedi!

Yaklaşık 2 hafta önce kurumumuza gelip maaş kartının yanında zorla kredi kartı verme çabalarınız tarafımdan sonuçsuz kalmıştır ve herhalde bunun mükafatıdır ki tüm kuruma maaş kartınızı basılmıştır diye mesaj gönderip bana göndermemeniz. Üstelik müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen her seferinde kaydınız alınmıştır deyip tekrar dönülmemesi de cabası. Şimdi şunu öğrenmek istiyorum kredi kartınızı kabul etmediğim için bu ay ki maaşımı kartım çıkamayacağı için geç mi alacağım yoksa hayır B*** hanım bir yanlışlık olmuş deyip herkesle birlikte maaş kartıma kavuşabilecek miyim.

Burcu 51 Okunma

Cevaplar

  • Burcu08 Nisan 2013

    Kurumumuza gelen Finansbanın kredi kartı verme çabaları tüm personel tarafından şikayet var aracılığıyla sonuçsuz kalmıştır. Ancak Finansbank bunu sindirememiş olacak ki diğer anlaştığı kurumlara kartları bizzat kuryeyle gönderiyor ancak bizim kurumumuza sadece otomatik bir mesaj atıp kuryeye verilmiştir ve 2 saat sonra da şubemizden alın diye bir mesaj geliyor. Nasıl bir kurye ki bu geliyor hiç kimseyi bulamıyor ve direk şubeye geri gidiyor kartlar. Burdaki 30 personel izin alıp gitmek zorunda mı?Malesef tekrar otomatik bir mesaj atıp iletişime geçmeyeceğinizi de bilerek yazıyoruz. Ayrıca Finansbank hakkında söylenilenlerden emin olduk ve asla müşteriniz olmayacağımızı da bilmenizi isteriz.

  • Burcu08 Nisan 2013

    SONUÇ YOK. SADECE OTOMATİK MESAJ ATIN..

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön