Finansbank Maaş Hesapımdan Hesap İşletim Ücreti Adı Altında Kesinti Yapıyor.

Tolga Raci D. |

Çalıştığım firma Finansbank üzerinden her ay maaşımı yatırıyor çalışmaya başlayalı yaklaşık 6 ay oldu şimdiye kadar hiçbir kesinti olmamıştı maaşım eksik yatınca sebebini öğrenmek için Finansbank'ı aradığımda maaşımdan tam 34 TL kesinti olduğunu öğrendim maaş hesabımdan kesinti olmaması yönünde bilgi aktardığımda çalıştığım firmayla yapılan sözleşme doğrultusunda kesinti olabileceği yönünde müşteri hizmetlerinden bilgi aktarıldı.

Aldığım üç kuruş maaşıda Finansbank her üç ayda bir hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapacakmış bağlı bulunduğum şirket zaten alınan ücretlerin iadesi hakkında topluca bankaya mail yönlendirmiş. Banka şikayetleride dikkate almıyor bu bankadan şikayetçiyiz.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga Raci D.
  15 Mart
  10:05

  Bana banka müşteri hizmetlerinden gelen cevapta yalnız bir defaya mahsus hesap işletim ücretinin geri ödeneceği bundan sonraki hesap işletim ücretleri konusu şubemle görüşmem gerektiği yönünde bilgi verdiler. Ben hesapımın bulunduğu erenköy şubesini defalarca aramama rağmen herhangi bir yetkiliyle görüşemedim. Böyle bankacılık hizmeti verilmez

 • 07 Ocak
  13:09

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.