04 Ocak 2016

Finansbank Maaş Hesabından Hesap İşletim Ücreti..

Maaş hesabımdan hesap işletim ücreti kesildi, iş yeriyle anlaşması bittiğinden haberim yok bitmiş iki gün geçmeyle bilgi dahi verilmeden hesabımdan hesap işletim ücreti kesildi, hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum hatta bu ayda maaşım bildiğim kadarıyla aynı hesaba yatacak bankanın diğer ürünlerinden faydalanmayı düşünürken bu sebepten tüm ürünlerini iptal ettireceğim bilgi verilse de kullanmaya devam edeceğim desem, kabul etsem tamam derim. Lütfen iade gerçekleşsin.

Didem 35 Okunma

Cevaplar

  • Didem'in Teşekkür Mesajı05 Ocak 2016

    ilginize alakanıza iade işlemim gerçekleştiği içinde teşekkür ederim. maaş hesabı olduğu için şirketle anlaşmanın ne zaman bittiğini bilmediğimiz için mağdur biz oluyoruz eğer işlem ücreti alınacaksa hesap sahibine bilgi yerilip maaş anlaşmamız bitti maaşınız daha bize yatmayacak ancak bizimle çalışmak ister misiniz diye bilgi sunulup kabul edildiği takdirde ücret yansıtılacaksa duruma göre değerlendirile bilir tekrar teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. DIDEM AÇIKGÖZ 'ün iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Didem 04 Ocak 2016

    Maaşımız yattığı için bizden kazandınız zaten birazdaha anlayışlı olabilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön