27 Ağustos 2013

Finansbank Maaş Hesabımdan Kesinti Yapıyor!

Maaşımı firmamızın anlaşmalı olduğumuz Finansbank'tan almaktayız. 22.08.2013 tarihinde internet bankacılığından son 1 yılı inceledim ve hesabımdan hesap özeti ve BSMV adı altında toplam 6,00-TL ücret, 8 defa alındığının farkına vardım. Hemen Finansbank'ın müşteri hizmetlerine başvuru yaptım.

Müşteri hizmetlerinden e*** hanımla konuştum, durumumu yani ücret kesildiğini bildirdim . Adresinize gönderilen hesap özeti ücreti olduğunu söyledi , bende hangi adres olduğunu sordum ve aldığım cevap ise gönderilen adres mail adresimin olduğunu söyledi. Bu durumda ücret alınmaması gerektiğini söyledi. Firmamızın anlaşma metninde maaş ve ek hesaplardan bildirim ücreti alınmayacak ibaresi mevcuttur.

Ali 46 Okunma

Cevaplar

  • Ali 28 Ağustos 2013

    bu gün bankadan aradılar ancak hep kendilerinin haklı olduklarını savunmaktalar sistemde yapılan değişikleri biz bilmiyoruz ve görmüyoruz bu nedenle hep haklı olmaya çalışıyorsunuz bakın ben ilk 21.08.2013 de aradım ve aradığım arkadaşlar mail adresimin tanımlı olduğunu söylediler 23.08.2013 de tekrar aradım ve aynı yanıtı başka arkadaş da verdi bilgi yanlış olsa yanlış bilgiyi 2 kişi veremez kayıtların dinlenerek bu tarihten sonra kayıtlarımın değişip değişmediğini bilmiyorum tahsil edilen ücretin iadesini talep etmekteyim

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön