30 Ağustos 2013

Finansbank Limitimi Sıfırladı!

Sağlık problemlerim nedeni ile ekstre tarihimi 1 gün geçirdim ve Finansbank limitime tedbir koydu, yani limiti 0 TL' ye çekti. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise ses kayıtlarından yapacağım ödemeler doğrultusunda limitimin yavaş yavaş yükseltileceği bilgisi geldi.

Müşteri temsilcisine bağlanmaya çalıştığımda ise, buna imkan sunmayan müşteri hizmetleri numarasından bir sonuç alamadım. Daha doğrusu muhatap olacak birini bulamadım. Acaba 0 TL limitle nasıl harcama yapıp , tekrardan limitimi yükseltecekler çok merak ediyorum.

Soner 161 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön