30 Mayıs 2014

Finansbank Limitimi Düşümünü LKS'ye Bildirmemiş.

Dün limitimin 4900 TL'den 2400 TL'ye düşürülmesi için talepte bulundum. Kartımın limiti 2400 TL ye düşürüldü ancak LKS'ye (Limit Kontrol Sistemi) bildirilmediğini görüyorum. Düşürülen limit LKS ye bildirilmeden neden Finansbank'ta bekletiliyor?

Sanie 391 Okunma

Cevaplar

  • Sanie 30 Mayıs 2014

    Bildirilmeyen limit düşürümü yüzünden başka bankada limit artırımı yapamıyorum. Bununla ilgili dönüş yapılmayacaksa BDDK ile iletişime geçeceğim. Teşekkürler.

  • Sanie 30 Mayıs 2014

    Merhaba, Bankanızdan herhangi bir bilgilendirme alamadım. Sistemde limitim hala Finansbank'ta görünüyor. LKS ye bildirilmesi gereken bir limit neden hala bildirilmemiş. Konuyla ilgili hassasiyetinizi rica ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön