09 Mayıs 2013

Finansbank Limitim Yıllardır Değişmiyor!

Finansbank ın 4 yıldır müşterisiyim o kadar faiz ödedim kartlarını kullandım limitim kartın geldiği yıldan beri aynı.Nedense limitini o kadar istememe rağmen yükseltmiyorlar ,başka bankalara bakıyorum hemen arttırım gerçekleşiyor, ne olursa olsun lütfen limitim artsın lütfen artmayacaksa da kartımı kapattırmak istiyorum başka bankadan kredi kartı alırım vermek için can atıyorlar .

Murat 93 Okunma

Cevaplar

  • Murat 28 Haziran 2013

    sorunu çözmedi finasbank

  • Murat 14 Mayıs 2013

    Kredi başvurusu yapıyorum reddediliyor kredi kartımın limitini artırmak istiyorum reddediliyor, kredi kartı ekstra limiti kullanılamıyor peki bu banka ne işe yarıyor benim için anlamadım faiz alırken fazlasıyla herşeyden alınıyor peki neden yardımcı olunamıyor finansbank ihtiyacım halinde işe yaramıyorsa o zaman niye bu bankadayım benTarafımın ödeme gücüne güvenilmediği hissini bende uyandıran bu uygulamanın düzeltilerek limitimin kullanıma açılmasını ve limitimin artmasını . 5 senedir düzenli çalıştığım banka ile çalışmamı sonlandırmayı düşünüyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön