18 Temmuz 2013

Finansbank Limitim Sıfırlandı!

Benim Finansbank kredi kartım var. Kartımın limiti 1000 TL. Birkaç ay düzensiz ödemeden sonra önce limitimi kısıtlayan banka 2 aydır da tüm limitimi sıfırladı. Ve ben son 3 aydır sürekli düzenli ödeme yapıyorum.

Şu anda toplam 431.00 TL borcum olmasına rağmen kullanılabilir Limitim halen 0 gözüküyor. Ben yıllardır birçok farklı bankayla çalıştım. İlk defa başıma böyle bir şey geliyor. Problemle ilgilenilmiyor, ve müşterilerine güvenmiyorlar. Tüm ekstre borcumu sıfırlayıp kartımı kapatacağım. Birdaha kesinlikle Finansbank ile çalışmak istemiyorum.

Omer 101 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön