13 Temmuz 2013

Finansbank Limite Banka Karar Veriyor!

Buradaki birçok kullanıcı gibi Finansbank'ın kart limiti politikasından rahatsızım. Finansbank bilgim olmadan kart limitimi 20.000' den 10.000' e indirmiştir. Bu sebepten dolayı kart kapattırdım ve 01.07.2013 saat 13:13 'de bankadan görevli arkadaşlar aradı . Limit düzeltme işleminin yapılacağını ve tarafıma bilgi verileceğini taahhüt etti.

Bugün bankayı tekrar aradığımda , konu ile ilgili bir kayıt olmadığını bildirmişlerdir. Limit tahsis edilir müşteri kullanır. Nerelerde nasıl harcama yapılacağını banka mı belirler , yoksa müşteri ihtiyacına göre mi harcama yapar , bunu da anlamış değilim.

Hasan 110 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön