Finansbank Limit Tahsis Ücreti Adı Altında 630 TL Kesinti.

Keremcan K. |

Finansbank'la 3 senelik bir çalışmamız vardı. Diğer bankalarda yıllık iskonto ve rotatif faiz oranları %16-18 aralığında iken Finansbank bize son 1.5 yıldır %24-26 faiz uyguladığını fark ettik. Sineye çektik ve çalışmama kararı aldık. Şube müdürü ziyaretimize geldi tekrar çalışmak istediğini belirtti, tekrar bir deneme yaptık fakat hem oranlar değişmemişti ve diğer bankalara kullandığımız çekleri beğenmiyorlardı. Şu anki şikayetimiz bunun dışında aylardır kredi kullanmıyoruz, kullandırmıyorlar da, limitlerimiz boş, buna rağmen kredi limit tahsis ücreti adı altında 630 TL paramız kesildi, bunun iadesini istedik, bize artık karsız müşteri olduğumuz için geri ödeme yapamayacaklarını söylediler. Konuyla ilgili BDDK'ya başvurduk.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  09:17

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.
  Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.
  Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.