05 Eylül 2013

Finansbank Limit Konusunda Yardımcı Olmuyor!

Bugün ( 4. 9. 2013 ) tarihinde Kartal Finansbank'a gittim kredi kartım da çatlamadan dolayı kırılma oldu ve de alışveriş yaparken de çipinde sorunlar başladı. Alışveriş yaparken zorlanıyordum. Bende yeni kart istemek için ve de limiti düşürmek için Kartal şubesi Finansbank'a gittim, durumu açıkladım. Yeni kart 15 gün sürer dediler.

Diğer limit konusunda bölge müdürlüğümüzü aramanız lazım dediler. Yani Kartal şubesindeki bankadan arayamıyorlar mı da bizi uğraştırıyorsunuz? Madem böyle bizde sizi böyle şikayet etmek daha güzel diye düşünüyoruz. Limitin düşmesini istiyorum.

Ali 74 Okunma

Cevaplar

  • Ali 09 Eylül 2013

    finansbanka mail yazdım limitimin yükseltilmesini istiyorum diye ama aramadınız.LIMIT yazdık bilmem kaça yolladık yine aramadınız sizi anca şikayetmi edelim aramanız için ? sonrada limit düştü alışveriş yapamadım tekrar limitin yükseltilmesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön