Finansbank Limit Arttırım Talepleri ve İlgisizlik!

Serbay D. |

Finansbank bana kredi kartını verirken hemen hemen 2 sene önce limitimi 500 tl olarak belirledi bende sesimi çıkarmadım kartı bana veren yani dolduran Finansbank görevlisi ise limitin öncelikle düşük olabileceğini ardından periyodik olarak düzenli ödemelerime bakılarak arttırılabileceğini her 6 ayda bir yükseleceğine dair bana bilgi verdi.

Bende tamam dedim ve teşekkür edip kartı kullanmaya başladım neredeyse 2. yıla girmek üzereyiz kartla ama halen ses soluk yok limit halen 500 tl ödemelerde asla aksaklık yok düzensiz bir durumda kesinlikle yok ne cevap veriliyor, ne de limit arttırılıyor biz sizi alakaya almıyoruz gibi bir durum var ortada buna istinaden müşteri yok sayılıyor, belli ki.

Etiketler :

Kredi Kart Limit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serbay D.
  28 Şubat
  13:47

  Bilginiz olsun halen beklemedeyim eğer sonuç olumsuz olursa bankanızla iletişimi tamamen keseceğimden şüpheniz olmasın kesinlikle buda bilginiz dahilinde olsun 500 tl limitli kartınızda sizin olsun.

 • 28 Şubat
  13:36

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Finansbank A.Ş.