18 Ocak 2014

Finansbank Limit Artışı Yerine Kredi Önerdi!

Maaş hesabım Finansbank'ta olduğu için eksi bakiye verdiler. Ne kadar mı? Çok. 191 tl!
İhtiyaç dönemimde artırmak için şubeye başvurdum. 2 güne açıklanır, otomatik ödeme talimatı da alalım kesin olur dendi.Aradan bir hafta geçti, tabi bu arada çağrı merkezinden bilgi alamadım.

Şubeye gidin dendi. Şubede farklı bir müşteri temsilcisi başvuruyu sistemden hiç bulamadı.İşlemi yaptığım temsilciye yönlendirdi. Genel müdürlük kabul etmemiş dendi. Tamam dedim geçtim. Aradan bir hafta geçmeden ben maddi sorunları çözmüşken, dosya masrafsız 3000 tl kredi alabilirsiniz başvurmanız yeter.Mailler,smsler,aramalar. Eksi hesabı 191'den 500'e çıkartma kredi öner. Bu nasıl mantık?

Barış 61 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön