02 Eylül 2013

Finansbank Kullanmadığım Kredi Kartına Yıllık Ücret Yansıdı!

Finansbank maaş müşterileri arasındayım. 7 ay önce maaş hesabı açtırırken şube yetkilisi kredi kartı vermek için çok ısrarcı davrandı. Bende bankanız nezdinde zaten kullanmakta olduğum kredi kartının bulunduğunu gerek olmadığını belirttim.

Yetkili zaten maaş müşterisi olduğunuz için banka sizden herhangi bir ücret kesintisi yapmayacaktır, bizimde belirli kotalarımız var alın isterseniz kullanmayın dedi ve adresime kartı gönderdi.

Kartı hiç kullanmadım ama 28. 08. 13 yani yaklaşık 6 ay sonra bana 79 TL yıllık kullanım ücreti adı altında fatura yansıttılar. 444'lü hattı aradığımda beni yarım saat hatta oyaladıktan sonra karta 50 TL puan yükleyelim dediler.

Ahmet 72 Okunma

Cevaplar

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Değerli müşterimiz, bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

 • Ahmet'in Teşekkür Mesajı06 Şubat 2014

  iletmiştik fakat yardımcı olmadığınız için sorunu buradan ilettik ertesi gün çözüldü.

 • Ahmet 03 Eylül 2013

  Kart ücreti iade talebiniz değerlendirilmiş olup, olumlu sonuçlandırılamamıştır saygılarımla diye bir cevap aldım. Finansbank ile çalışırken birden fazla kez düşünmenizi ve kullandığınız kartları kapatmanızı tavsiye ederim. Mahkeme yolu gözüktü bana

 • Ahmet 02 Eylül 2013

  Doğrudan size ilettim ama 50 tl puanı hemen yükleyebiliyorsunuz da iadesini neden hemen yapmıyorsunuz? Bu işin peşini bırakacak değilim. Başka bankalarla da çalışıyorum sizin gibi davranış sergileyen banka görmedim.

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön