16 Kasım 2013

Finansbank Kullanmadığım Kredi Kartına Aidat Aldı!

Ağustos 2012 tarihine kadar Finansbank'ın maaş müşterisiydim. İlk ay maaşımızı, bankamatik kartları gelene kadar, CardFinans kredi kartıyla almak durumunda olduğumuz söylenerek bizi birer kredi kartı sahibi yapmışlardı.

İlk maaşımı bankamatikten çekme dışında bugüne kadar o kartı hiçbir yerde kullanmamış olmama karşın, Kasım 2013'te 65 TL aidat ücreti olarak borç gönderilmiş. Aradığım çağrı merkezi ise 6 aylık taahhütle yeni bir kart karşılığı borcumu 65 TL'yi iade etmeyi önerdi. Ancak 6 ay sonunda yeniden bir aidat ücreti yansıtılıp yansıtılmayacağını sorduğumda ise yansıtılacağını söyledi. Tam bir kısır döngü. Sonuç Hiç kullanmadığım kartın borcundan kurtulmak istiyorum.

Özgür 31 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön