06 Şubat 2014

Finansbank Kullanmadığım Kartın Dönem Borcunu Ödememi İstiyor.

1 yıldan fazla süredir beni rahatsız eden bir konu üzerine şikayette bulunuyorum. 2012'nin eylül/ ekim aylarında üniversiteye başlayan her öğrenci gibi bankanız elemanlarının okuluma teşrif etmesi ve ısrarları üzerine(hesabınızı açtırın, aktive etmediğiniz sürece herhangi bir sorun oluşmaz vs vs.) insafa gelip hesap açtırdım. Ancak kullanmak istemediğimden hiç aktive etmedim. Bankamatiğe sokmadım bile.

1 yıldır aralıklarla bana mesaj atıyorsunuz. Dönem borcunuz asgari ödeme tutarınız vs. Hiç aktive etmediğim halde nasıl oluyor da üzerime borç çıkarabiliyorsunuz? Müşteri temsilcisiyle konuşmak isterdim ancak dakika başına size kuruş kazandırmak istemiyorum. Finansbank lütfen derhal işlemlerinizi kontrol edin.

Gizem 68 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön