20 Mart 2013

Finansbank Kullanmadığım Kartım İçin Aidat Ödetti!

2012 haziran ayında Finansbank' in platinum kredi kartımı iptal ettirip, kart aidatsız fixed karta geçmek için başvuru yaptım. 3 ay kullandığım platinum kredi kartı için 75 tl aidat ödeyip fixed karta geçtim.

2013 Şubat ayı ekstremde eski kart aidatı adı altında, kullanmadığım kredi kartı için tekrar 75tl bir ücret yansıtıldığını gördüm. 2 kere şikayet etmeme rağmen mesajla bana olumsuz cevap verildi. Hiç Kullanmadığım bir kart için 150tl ödemiş oldum. Böylece Finansbank'ı 150 tlye tanımış oldum.

Cihan 89 Okunma

Cevaplar

  • Cihan 27 Mart 2013

    Finansbank' ı 2 defa arayıp konuyu detaylı anlatmama rağmen 2'sinde de olumsuz cevap almıştım. Konuyu buraya taşıdıktan hemen sonra gün içinde Finansbank' tan mesaj geldi ve 1 hafta içinde problem çözüldü. Fazladan alınan kart aidatım bu ayki ekstereme geri iade edildi. İlgilenenlere teşekkür ediyorum. sikayetvar.com 'un ne kadar etkili olduğunu bir platform olduğuna bizzat tanık oldum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön