23 Ocak 2014

Finansbank Kullanmadığım Karta Ait Kart Aidat Ücreti Aldı.

Kredi kartım için 2,5 yıl önce Finansbank çalışanları tarafından aranarak borcumu taksit yaptırmak isteyip istemediğim soruldu. Telefonda özellikle kartın borcunu taksit ile bitirdikten sonra kullanıp kullanmayacağımı sormama rağmen kullanabileceğim tekrarlandı. Buna güvenerek tüm borcumu taksit yaptırdım.

Taksit süreci boyunca bütün borcumu gününde ödeyerek fazla bir şekilde ödeme yapıp ödemelerimi tamamladım. Ödememin bitmiş olmasına rağmen Finansbank kartımın blokesi bulunuyor. 1800 TL limitimin olmasına rağmen 0 TL kullanabiliyorum. Bu süreç içerisinde aktif olmayan kartım için de uzun süredir kart aidatı alınıyor. Ödediğim kart aidatlarının yasal hakkım olan iadesini talep ediyorum.

Muhittin 74 Okunma

Cevaplar

  • Muhittin 27 Ocak 2014

    Finansbank sağolsun gerekli incelemeleri yaptı bana takip edebilmem için kod verdi. Kod ile kontrol ettiğimde sorunumun çözümü hakkında aranacağım belirtiliyordu. Cumadan beri arayan olmadı!

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön