15 Nisan 2014

Finansbank Kullanmadığım Karta Aidat İstiyor.

Kullanmadığım yıllar önce ismeden bana gönderilen KlupFinans Kartının Üyelik aidatını benden tahsil ettiler. Kartı iptal ettirirken telefondaki bayana bunu kullanmadığımı herhangibir borç gelip gelmeyeceğini sordum. Zaten Kartı ilk verirlern telefonda kullanısanız Üyelik aidatı ilk extrenize yansır dediler. Bende kullanmadım.

Şubat ayında Finansbankla olan bütün hesaplarımı kapattım kartlarımı iptal ettirdim ama fazla ödemişim. Fazla ödediğim parayı bana geri iade edeceklerine kart aidatının taksitine saymışlar. Şimdi hala 35,19 tl BORCUM VARMIŞ 8502220900 dan aradım T*** adında bir bayan iade edemeyiz Borcu ödersiniz dedi. Kullanmadığım karta neden aidat ödeyeyim.

Oğuzhan 120 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön