16 Nisan 2013

Finansbank Kullanmadığım Karta Aidat İstiyor!

Finansbank temassız kredi kartını benim istememiş olmama rağmen ısrarla göndermeleri sonucunda ve ben hiç kullanmadığım bir kredi kartına 200 tl gibi bir kart ücreti yansıtmışlar. müşteri hizmetlerini aradığımda muhatap olacağım kimseye ulaşamıyorum.

zorla verilen ve hiç kullanmadığım bir karta neden 200 tl gibi bir uçuk rakam ödemek zorunda kalıyorum anlamıyorum. üstelik bu bankanın maaş müşterisi olmama rağmen böyle bir şey olmasını anlamıyorum. birçok kredi kartı kullanıyorum ve hiçbir kartıma bu kadar ücret yansıtılmamıştı.. kaldı ki artık kart ücreti alınmayacak denilmesine rağmen.

Züleyha 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön